20 dni w Indiach za 1907 zł! W cenie pakietu przeloty, noclegi oraz transfery.

Kolorowe, orientalne, pełne smaków i zapachów Indie czekają! Dzięki liniom lotniczym KLM macie okazję zakupić bilety z Warszawy do New Delhi za jedyne 1689 zł. Podróż odbędziecie w terminie 6-26 czerwca 2017 roku.

New Delhi położone jest w północnych Indiach nad rzeką Jamuną. Przyjeżdżając tutaj warto zobaczyć takie atrakcje, jak Rajpath, Dźantar Manar czy też Stare Delhi.

Kuchnia indyjska jest bardzo zróżnicowana. Bardzo powszechny jest tu wegetarianizm, dlatego też dania skomponowane są z warzyw i owoców.

Noclegi:

Pensjonat Mahesh położony jest w Nowym Delhi, 750 metrów od dworca autobusowego i kolejowego. Oferuje on bezpłatne WiFi w niektórych pomieszczeniach. Znajduje się 2,7 km od obserwatorium astronomicznego Jantar Mantar, 4,5 km od stadionu do krykieta Feroz Shah Kotla oraz 2,8 km od meczetu Dżami Masdżid. Odległość od międzynarodowego lotniska im. Indiry Gandhi w Nowym Delhi wynosi 18,9 km.

Transfery:

Z lotniska kursują autobusy pośpieszne obsługiwane przez Delhi Transport Corporation. Kursują one całą dobę. Czas przejazdu to około 50 min. Przejazd w jedna stronę to 50 rupii (około 6 zł)

 

– przelot Warszawa – New Delhi – Warszawa (1 689 PLN/os)

–  20 nocy w hostelu (212 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 6 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 6-26 czerwca

SUMA: 1907 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on mar 23, 2017

Wyróżnione oferty