Zadar w świetniej cenie! Tydzień w Chorwacji za 460 zł! W cenie pakietu przeloty z Warszawy, noclegi oraz auto na cały pobyt.

Piękna Chorwacja w bardzo atrakcyjnej cenie. Loty w dwie strony z Warszawy liniami lotniczymi Ryanair za jedyne 221 zł! W cenie biletu bagaż podręczny do 10 kg.

Loty:

Zadar to miasto w Chorwacji nad Morzem Adriatyckim. Jest miastem o 3000 – letniej historii i niezwykle cennym dziedzictwie kulturowym. Zarówno na przestrzeni dziejów jak i obecnie łączy w sobie wszystko to, czego mogą potrzebować podróżnicy. Ogromną zaletą miasta jest jego położenie. Będąc w tym mieście warto wypożyczyć samochód i wybrać się do będących niedaleko parków narodowych: Jeziora Plitwickie, Wodospady Krka czy też Paklenica.

Zadar to miasto morza, ale również słońca. Dzięki instalacji Pozdrav Suncu możemy podziwiać imitację układu słonecznego.  Całość tworzy wygodny do siedzenia amfiteatr, wokół którego na kamiennych kostkach jest stylizowana prezentacja wszystkich planet Układu Słonecznego i ich orbity.

Noclegi:

Obiekt DUOX apartment more to klimatyzowany apartament z bezpłatnym WiFi, usytuowany w Zadarze, w odległości 1 km od placu Pięciu Studni oraz od Muzeum Iluzji. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking prywatny.

W apartamencie znajduje się kuchnia z piekarnikiem oraz lodówką. Jest on także wyposażony w telewizor z płaskim ekranem i odtwarzacz CD. Do dyspozycji Gości jest łazienka z wanną lub prysznicem.

Auto:

Jeżeli zdecydujecie się na wypożyczenie auta, będziecie mieli okazję zobaczyć inne, piękne miejsca w Chorwacji.

Szczegóły oferty:

– przelot Warszawa – Zadar – Warszawa (221 zł/os)

– 7 nocy w DUOX apartment more (195 zł/os)

–  wypożyczenie auta na 7 dni (44 zł/os)

– termin: 27 kwietnia – 3 marca 2017

 SUMA: 460 zł/ osobę!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on mar 01, 2017

Wyróżnione oferty