Włochy – Kraina Magii

Włochy – Kraina Magii to kraj starożytnych tradycji i wspaniałej historii. Miejsce, gdzie swoje korzenie ma Imperium Rzymskie i gdzie rozpoczął się renesans. Włochy to także kraina o wybitnych walorach przyrodniczych, gdzie znajdziemy malownicze miasta, majestatyczne góry, jeziora i morze. To miejsce, gdzie natura, sztuka, kultura i tradycja łączą się ze sobą tworząc niepowtarzalną mieszankę.

Kraj wyjątkowego piękna

Włochy to kraj o wyjątkowych walorach przyrodniczych, w którym znajdziemy malownicze miasta, majestatyczne góry, jeziora i morze. Jest to również kraj starożytnych tradycji i wspaniałej mieszanki sztuki, kultury i natury.

Włochy to idealny kierunek dla tych, którzy chcą doświadczyć esencji Morza Śródziemnego. Włochy to kraj, w którym będziesz mógł cieszyć się tym, co najlepsze ze wszystkiego.

Włochy to kraj o wyjątkowym naturalnym pięknie

Riwiera Włoska jest wspaniałym miejscem na wakacje. Najpopularniejszymi miejscami są: Toskania, Wenecja, Jezioro Como, Wybrzeże Amalfi i Liguria.

Wenecja i Rzym – dwa najbardziej znane miasta Włoch

Wenecja to urocze miasto, położone nad Morzem Adriatyckim, jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w Europie. Jest wspaniałym przykładem miasta, któremu udało się zachować całą oryginalność przeszłości.

Rzym jest stolicą Włoch. Jest to miasto pełne zabytków, muzeów i galerii.

Kuchnia włoska to połączenie tego, co starożytne i nowoczesne. Jest typową i słynną mieszanką przeszłości i teraźniejszości.

W Toskanii i Umbrii znajduje się wiele średniowiecznych wiosek, zamków i klasztorów.

Włochy to kraj o wyjątkowych walorach przyrodniczych

Włochy mają kilka parków narodowych, w których można znaleźć zapierające dech w piersiach widoki na góry, doliny i jeziora.

Lago di Garda to wspaniałe jezioro we Włoszech.

Włochy to kraj o wyjątkowych walorach przyrodniczych

W całych Włoszech znajdują się liczne ośrodki narciarskie, od wysokich Alp po niskie Apeniny.

Jeziora we Włoszech

Jezioro Como to piękne jezioro we Włoszech.

Włochy to kraj o wyjątkowym naturalnym pięknie

Włochy to kraj o wybitnym naturalnym pięknie. To miejsce, w którym znajdziesz malownicze miasta, majestatyczne góry, jeziora i morze. To miejsce, w którym natura, sztuka, kultura i tradycja łączą się ze sobą tworząc niepowtarzalną mieszankę.

Włochy – kraina magii