Wietnam: 3 tygodnie za 1461 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery!

Marzy Wam się egzotyczna podróż na drugi koniec świata? Lećcie do Wietnamu! Znaleźliśmy dla Was tanie loty z Monachium do Wietnamu na pokładzie Air China w bardzo dobrej cenie. Dzięki temu stworzyliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie w Wietnamie aż 3 tygodnie za 1461 zł, a po drodze będziecie mieli okazję odwiedzić równie orientalny Pekin!

Wietnam to państwo położone w Azji południowo-wschodniej.  Z jednej strony mamy rolnicze i bogato zalesione doliny rzek, a z drugiej góry i wyżyny, które zajmują aż 70 % powierzchni. Najwyższe są Góry Annamskie o wysokości sięgającej powyżej 2500 m n.p.m.

Położone na południu, w delcie Mekongu, Ho Chi Minh City, niegdysiejszy Sajgon, to dawna stolica Wietnamu. Obecna – Hanoi, leży na północy, w delcie Czerwonej Rzeki, nieopodal pokrytych tarasami pól ryżowych gór. Między tymi dwiema stolicami ciągnie się wąskie, lecz bardzo długie pasmo gór, których stoki opadają ku pięknym plażom.

Noclegi:

Rodzinny obiekt Du Gia Backpacker Hostel & Trekking położony jest w miejscowości Làng Cac i oferuje bezpłatne WiFi oraz restaurację.

Transfery:

Międzynarodowy port lotniczy Noi Bai jest największym lotniskiem w północnym Wietnamie i jednym z trzech międzynarodowych lotnisk w Wietnamie. Lotnisko Noi Bai znajduje się 45 km na północ od centrum Hanoi.

Przy lotnisku znajdują się liczne autobusy. Autobusy linii nr 7 i 17 kursują z lotniska Noi Bai do centrum Hanoi. Przystanek autobusowy tych dwóch linii znajduje się na prawo od wyjścia z terminala. Podróż autobusem do Hanoi kosztuje 5,000 VND (0,3 dolarów) i trwa około 1 godzinę. Autobusy odjeżdżają co 15-20 minut od 5:00 do 22:00.’

 

Szczegóły oferty:

– Niemcy – Wietnam – Niemcy (1339 zł/os)

– 19 nocy w hotelu (120 zł/os)

– transfer z/na lotnisko z bagażem (2 zł/os)

– termin: 7-29 maj 2019

SUMA: 1461 zł/ osobę!

 

Informacje dodatkowe:

Do Monachium możecie dojechać samochodem lub autobusem. Bilety kupicie na stronie FlixBus.pl już od kilku złotych.

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 15, 2019

Wyróżnione oferty