Wietnam: 3 tygodnie za 1384 zł! W cenie pakietu: loty, noclegi oraz transfery!

Wietnam – egzotyczne smaki, kultura, krajobrazy i wspaniałe plaże na wyciągnięcie ręki 🙂 Korzystając z tanich lotów z Niemiec, przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie aż trzy tygodnie w Azji za jedyne 1384 zł! Tytułowa cena zawiera przeloty z Dusseldorfu, noclegi na cały pobyt, oraz transfery z/i na lotnisko.

Wietnam to państwo położone w Azji południowo-wschodniej.  Z jednej strony mamy rolnicze i bogato zalesione doliny rzek, a z drugiej góry i wyżyny, które zajmują aż 70 % powierzchni. Najwyższe są Góry Annamskie o wysokości sięgającej powyżej 2500 m n.p.m.

Położone na południu, w delcie Mekongu, Ho Chi Minh City, niegdysiejszy Sajgon, to dawna stolica Wietnamu. Obecna – Hanoi, leży na północy, w delcie Czerwonej Rzeki, nieopodal pokrytych tarasami pól ryżowych gór. Między tymi dwiema stolicami ciągnie się wąskie, lecz bardzo długie pasmo gór, których stoki opadają ku pięknym plażom.

Noclegi:

Obiekt Coffe House położony jest w Hanoi, w odległości 21 km od Muzeum Etnologicznego Wietnamu. Bezpłatne WiFi.

Do dyspozycji Gości jest wspólna łazienka z prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów.

Goście mogą zjeść śniadanie w formie bufetu. Restauracja w hotelu Coffe House serwuje dania kuchni wietnamskiej.

Transfery:

Międzynarodowy port lotniczy Noi Bai jest największym lotniskiem w północnym Wietnamie i jednym z trzech międzynarodowych lotnisk w Wietnamie. Lotnisko Noi Bai znajduje się 45 km na północ od centrum Hanoi.

Przy lotnisku znajdują się liczne autobusy. Autobusy linii nr 7 i 17 kursują z lotniska Noi Bai do centrum Hanoi. Przystanek autobusowy tych dwóch linii znajduje się na prawo od wyjścia z terminala. Podróż autobusem do Hanoi kosztuje 5,000 VND (0,3 dolarów) i trwa około 1 godzinę. Autobusy odjeżdżają co 15-20 minut od 5:00 do 22:00.’

 

 

Szczegóły oferty:

– Niemcy – Wietnam– Niemcy (1148 zł/os)

– 18 nocy w hotelu (234 zł/os)

– transfer z/na lotnisko z bagażem (2 zł/os)

– termin: 1-21 maj 2019

SUMA: 1384 zł/ osobę!

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on gru 07, 2018

Wyróżnione oferty