Wiedeń: 4 dni za 224 zł! W cenie pakietu: loty z Krakowa, noclegi na cały pobyt oraz transfery!

Macie ochotę wybrać się do pięknej stolicy Austrii? Teraz jest ku temu świetna okazja, ponieważ znaleźliśmy dla Was tanie loty z Krakowa za jedyne 79 zł!

Piękne pałace, rozległe parki, kawa po wiedeńsku i tort Sachera – czy jeszcze potrzebujecie argumentów? Pakujcie walizki i w drogę!

Wiedeń to jedno z tych miejsc, które ma niepowtarzalny urok i czar. Będąc w mieście należy zobaczyć przepiękny kompleks Pałacu Schönbrunn, który niegdyś stanowił letnią rezydencję cesarzy. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Katedra świętego Szczepana. Z punktu widokowego możecie zobaczyć panoramę pięknej stolicy.

Wiedeński pałac władców Austrii – Hofburg stanowi jedną z głównych atrakcji miasta i jest obowiązkowym punktem na turystycznej mapie. Wykupując bilety wstępu, można jednak wizytę w pałacu urozmaicić o zwiedzanie muzeum Sisi, apartamentów cesarskich czy Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy. Nieopodal znajduje się także Biblioteka Narodowa oraz Muzeum Quartier.

Po południu warto zatrzymać się w jednej z wiedeńskich kawiarni i spróbować prawdziwego torta Sachera.

Noclegi:

Wiedeń jest stosunkowo drogim miastem, dlatego wybierając nocleg warto skorzystać z serwisu Airbnb.

Transfery:

Port lotniczy Wiedeń-Schwechat znajduje się na wschód od centrum miasta i można do niego łatwo, wygodnie i niedrogo dojechać komunikacją miejską.

Pociąg S-Bahn linii S7 kursuje z lotniska co 30 minut i zatrzymuje się na centralnie zlokalizowanych stacjach Wien Mitte i Wien Praterstern z możliwościami przesiadki do wiedeńskich pociągów S-bahn i U-bahn (metro). Podróż z lotniska do stacji Wien Mitte trwa 25 minut, a do Wien Praterstern prawie pół godziny.

Cena biletu dla dorosłych to 4,20 euro (= 1,80 euro za bilet z lotniska do granic Wiednia + 2,40 euro za bilet na terenie Wiednia).

 

Szczegóły oferty:

–  Kraków – Wiedeń – Kraków (79 zł/os)
–  3 noce na Airbnb: ( 108 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 37 zł/os)
– termin: 20-24 marca 2019

Suma: 224 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on sty 18, 2019

Wyróżnione oferty