Weekend w Budapeszcie za 414 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery.

Stolica Węgier w świetnej cenie! Teraz za cały weekend w Budapeszcie zapłacicie jedynie 414 zł. W pakiecie macie przeloty z Warszawy, noclegi w centrum oraz transfery z/i na lotnisko. W cenie biletu lotniczego bagaż podręczny do 10 kg.

Budapeszt to stolica I jednocześnie największe miasto Węgier. Położone jest w północnej części kraju nad Dunajem. Miłośnicy architektury znajdą tu wiele zabytków, natomiast turyści będą mieli okazję przejechać się najstarszą linią metra w Europie. Warte zobaczenia są z całą pewnością mosty i promenada naddunajska. Po południu można przejść się uliczkami Starego Miasta, by móc podziwiać jego uroki. Do niekwestionowanych zabytków należy tutaj: Kościół Macieja, Wzgórze Zamkowe i Labirynt, Parlament, Bazylika św. Stefana, Plac Bohaterów i Plac Wolności.

Noclegi:

Obiekt Shen Mei Yue usytuowany jest w Budapeszcie, 2,1 km od Węgierskiego Muzeum Narodowego i oferuje bezpłatne WiFi. Pensjonat Shen Mei Yue jest oddalony o 2,3 km zarówno od Wielkiej Hali Targowej, jak i od Wielkiej Synagogi. Lotnisko Budapest Liszt Ferenc zlokalizowane jest w odległości 14 km.

Transfery:

Przy terminal pierwszym znajduje się stacja kolejowa, z której co 30 minut odjeżdżają pociągi prosto do centrum. Przejazd trwa około pół godziny a bilet kosztuje około 5 zł.

 

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Budapeszt – Warszawa (278 zł/os)
– 3 noce w hostelu: (126 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 10 zł/os)
– termin: 22 – 25 września 2017

 

Suma: 414 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on maj 20, 2017

Wyróżnione oferty