Trzy tygodnie w Tajlandii za 1521 zł! W cenie pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi i transfery!

Malownicza, piękna, orientalna i pełna kontrastów Tajlandia ponownie w świetnej cenie! Jeśli marzyliście o tym, aby odwiedzić ten wspaniały kraj – teraz jest ku temu najlepsza okazja. Za spędzenie  20 dni w raju zapłacicie jedynie 1521 zł! W cenie pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko!

Tajlandia to państwo w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Laosem i Kambodżą na wschodzie, z Malezją na południu oraz z Mjanmą (Birmą) na zachodzie i północnym zachodzie. Azjatycka kraina uśmiechu w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Malownicze plaże, przybrzeżne wysepki, różnorodna fauna i flora, tysiące buddyjskich świątyń i aromatyczne potrawy przyciągają co roku tysiące turystów z całego świata.

Noclegi:

Obiekt Farmer Country jest położony w miejscowości Ban Hua Hot. Akceptuje on zwierzęta oraz oferuje bezpłatne WiFi i bezpłatny prywatny parking. Na miejscu działa restauracja.

Transfery:

Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Warto skorzystać z lokalnej atrakcji i wynająć TUK TUKA. Koszt przejazdu w jedną stronę nie powinien kosztować więcej niż 15 zł/osoba.

 

Szczegóły oferty:

– Kraków-Bangkok -Kraków (1 399 zł/os)

–  19 nocy w hostelu : ( 107 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok  15 zł/os)

– termin: 14 listopad – 4 grudnia 2018

Suma:  1521 zł / os!

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 08, 2018

Wyróżnione oferty