Dwa tygodnie na Sri Lance za 1660 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Znana z bujnej przyrody, pól ryżowych, wodospadów, pysznej herbaty i przede wszystkim przyjaźnie nastawionych mieszkańców. Piękna Sri Lanka teraz w bardzo niskiej cenie! Za dwutygodniowy pakiet z przelotami z Warszawy, noclegami oraz transferami z/i na lotnisko zapłacicie jedynie 1660 zł!

Sri Lanka ma wiele do zaoferowania: przepiękne parki narodowe, intensywnie zielone centrum wyspy porośnięte plantacjami herbaty, przyjemne złote plaże południa, interesujące zabudowania sakralne oraz niesamowitą gościnność i domowe jedzenie. Będąc na Sri Lance musicie koniecznie zobaczyć Plantacje Herbaty Nuwara Eliya, Lwią Skałę i wybrać się na lokalne targowisko, by przyjrzeć się z bliska lokalnej kulturze.

Noclegi:

Resort położony jest w Udawalawe, 12 km od Udawalawe National Park, Ath Paura Safari.  Oferuje grill z widokiem na ogród. Goście mogą korzystać z restauracji na miejscu. Na miejscu dostępny jest również bezpłatny prywatny parking.

Transfery:

Najlepszą i najszybszą opcją dostania się do centrum jest wzięcie taxówki tub tuk tuka. Koszt transferu w dwie strony to około 40 zł. Należy pamiętać, aby się targować ?

 

Szczegóły oferty:

–  Warszawa – Colombo – Warszawa (1515 zł/os)
–  14 nocy w Resorcie: ( 125 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 20 zł/os)
– termin:  10 – 24 października 2017

Suma: 1660 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Sie 04, 2017

Wyróżnione oferty