Dwa tygodnie w Pekinie za 2193 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Chcesz odwiedzić stolicę Chin i wspiąć się na Wielki Mur Chiński? Teraz masz ku temu świetną okazję! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet, dzięki któremu spędzisz aż dwa tygodnie w orientalnym Pekinie za jedyne 2193 zł! Nie czekaj! Pakuj walizki i w drogę 😉

Pekin to stolica Chińskiej Republiki Ludowej. Zachwyca swą dawną, tradycyjną zabudową jak również odważnymi, nowoczesnymi konstrukcjami. Najlepszą opcją na poruszanie się po mieście jest metro – Pekin bowiem posiada największa sieć metra na świecie. Opłaty za korzystanie z tego środka komunikacji są bardzo niskie. Przejazd dowolną trasą kosztuje około 2 zł.

 

Przybywając do Pekinu warto rozsmakować się w ulicznej kuchni. Dania są tu bardzo tanie i zróżnicowane, nie dziwi więc nikogo fakt, że Chińczycy jadają głównie na mieście. Warto spróbować między innymi kaczki po pekińsku, pierożków jiaozi czy też wołowiny po pekińsku marynowanej w wódce i cukrze.

 

Obowiązkowym punktem zwiedzania jest Zakazane Miasto – kompleks pałacowy liczący niemal 600 lat! Kolejnym symbolem Chin jest Wielki Mur Chiński, który ma długość 2400 kilometrów i jest największą budowlą wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka.  Poza głównym murem obronnym istnieje wiele murów biegnących równolegle do głównego lub otaczających określone miejsca. Mur stanowi największą atrakcje turystyczną. Każdego roku przyciąga on rzesze turystów.

 

 

Noclegi:

Obiekt Beijing Yu Family Countyard Guest House położony jest w Pekinie, 19 km od Pałacu Letniego i 29 km od Stadionu Narodowego. Na miejscu Goście mają do dyspozycji ogród, restaurację oraz całodobową recepcję.

Transfery:

Z lotniska do centrum dojedziecie pociągiem o nazwie Aiport Express. Koszt biletu w dwie strony to około 50 Juanów.

 

Szczegóły oferty:

–  Warszawa – Pekin – Warszawa (1639 zł/os)
–  17 nocy w hostelu: ( 527 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 27 zł/os)
– termin: 13-27 listopad 2018

Suma: 2193 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on paź 19, 2018

Wyróżnione oferty