Dwa tygodnie na Martynice dla 4 osób za 2 236 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Piękne plaże, ciekawi ludzie, pyszne jedzenie, niesamowita muzyka i taniec…jednym słowem Martynika! Jest to raj dla osób, które kochają ciepłe, piaszczyste plaże i wycieczki górskie. Dzięki tanim połączeniom lotniczym z Warszawy na Martynikę, stworzyliśmy dla Was cały pakiet, dzięki któremu spędzicie prawie dwa tygodnie na tej pięknej wyspie za jedyne 2 236 zł!

Loty:

Martynika leży w samym środku archipelagu Małych Antyli na Karaibach. Słynie ona ze wspaniałej przyrody, wodospadów, urokliwych wiosek i ciekawej historii.

Środkowa cześć wyspy pokryta jest tropikalnym lasem, nad którym górują wierzchołki stożków wulkanicznych. Nadal czynny wulkan Mount Pelée wznosi się na wysokość 1397 metrów. Dla osób, chcących poznać tropikalną roślinność, polecamy wizytę w największym i najciekawszym Ogrodzie Botanicznym Balata.

Noclegi:

Proponujemy apartament położony położony 1 minutę spacerem od plaży. Aquamarine oferuje bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu oraz bezpłatny parking. W pobliżu goście mogą korzystać z możliwości uprawiania sportów wodnych, takich jak na przykład windsurfing i nurkowanie.

Transfery:

Port lotniczy na Martynice nie posiada transportu miejskiego. Jedyną możliwością, aby dostać się do centrum jest zamówienie taxówki. Koszt przejazdu w dwie strony to około 100 euro. Jeśli jednak rozłożymy tą cenę na 4 osoby – nie wydaje się on być  taki straszny ?

 

Szczegóły oferty:

–  Warszawa – Martynika– Warszawa (1717 zł/os)
–  13 nocy w apartamencie: (414 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 105 zł/os)
– termin: 31 sierpnia – 13 września 2017

Suma: 2 236 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 23, 2017

Wyróżnione oferty