Dwa tygodnie w Japonii za 2511 Zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery!

Kraj kwitnącej wiśni  ponownie w świetnej cenie! Za przeloty z Warszawy do Japonii zapłacicie jedynie 1714 zł w dwie strony. W cenie biletu bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany do 23 kg. Dodaliśmy do tego noclegi oraz transfery z/i na lotnisko, dzięki czemu swoje marzenie możecie spełnić za jedyne 2511 zł!

Japonia jest to archipelag wysp i wysepek, które ciągną się wzdłuż wschodnich wybrzeży Azji. Kraj ten jest niezwykle interesujący ze względu na swoją historię i kulturę oraz połączenie tradycji z nowoczesnością. Obszar Japonii obfituje w liczne góry i wyżyny. Będąc w tym kraju warto zobaczyć najwyższy szczyt Japonii – wulkan Fudżi,  odwiedzić Kioto by podziwiać świątynię Złoty Pawilon czy też przespacerować się dzielnicą Harajuku.

 

Noclegi:

Noclegi w Japonii są bardzo drogie. Warto w tym przypadku skorzystać z serwisu Airbnb. Znaleźliśmy dla Was noclegi niedaleko centrum, za które na cały pobyt zapłacicie 1274 zł/2 osoby. W pokoju darmowe Wi-fi oraz klimatyzacja. Niedaleko pokoju znajduje się wiele punktów gastronomicznych, które oferują lokalną kuchnię.

Transfery:

Przejazd pociągiem z lotniska do centrum jest najtańszą opcją transportu. Za transfer w jedną stronę zapłacicie około 80 zł.

 

Szczegóły oferty:

– przelot Warszawa – Japonia – Warszawa (1 714 PLN/os)

–  14 nocy w prywatnym mieszkaniu ( 637 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 160 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 21 listopad – 5 grudnia

SUMA: 2511 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on sie 11, 2017

Wyróżnione oferty