Dwa tygodnie w Indonezji za 2380 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko!

Najchętniej odwiedzany kraj azjatycki w świetnej cenie! Teraz macie niepowtarzalną okazję, by odpocząć na jednej z rajskich plaż lub zatopić się w urokach Dżakarty. Za dwa tygodnie w Indonezji zapłacicie jedynie 2380 zł. W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi blisko centrum oraz transfery! 

Indonezja jest jednym z najchętniej odwiedzanych krajów azjatyckich ze względu na swoją różnorodność, która wynika z jej wyspiarskiego charakteru. Kraj składa się prawie z 18 tysięcy wysp!

Dżakarta to stolica i największe miasto Indonezji. Centrum miasta stanowi plac Merdeka z wielkim pomnikiem. Będąc w mieście warto zobaczyć również meczet Istigal – największą świątynię muzułmańską w Azji południowo – wschodniej. Po zwiedzaniu stolicy warto wybrać się na odpoczynek na rajskich plażach.

Noclegi:

Hotel Sarinah oddalony jest o 5 km od ośrodka Kayumanis Homestay Syariah, a park narodowy Monument Park oddalony jest o 6 km od obiektu. Lotnisko Halim Perdanakusuma oddalone jest od obiektu o 7 km.

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do Internetu oraz TV w pokoju ?

Transfery:

Z lotniska do centrum kursuje bezpośredni autobus. Koszt przejazdu w dwie strony to około 6 zł za osobę.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Warszawa – Dżakarta – Warszawa (2 094 PLN/os)

– 14 nocy w  hotelu niedaleko centrum (280 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 6 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 5 – 19 marca 2017

 

SUMA: 2380 zł/osoba

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu i preferowanego noclegu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on paź 13, 2017

Wyróżnione oferty