Dwa tygodnie w Hong Kongu za 2355 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Świetna okazja, by wybrać się do kraju dalekiej Azji! Za dwutygodniowy pobyt w Hong Kongu zapłacicie jedynie 2355 zł. W tytułowej cenie pakietu będziecie mieli: przeloty z Warszawy, noclegi w przytulnym hostelu oraz transfery z/i na lotnisko. Loty odbędziecie na pokładzie linii Air China. W cenie biletu bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany.

Hong Kong to miejsce, którego warto doświadczyć różnymi zmysłami. Region jest bardzo nowoczesny, ponieważ znajduje się tu wiele siedzib światowych korporacji, ogromny port a także wysoko rozwinięty przemysł.

Będąc w Hong Kongu warto odwiedzić półwysep Kowloon, wyspę Hongkong i wyspę Lanatu.

Na półwyspie Kowloon znajduję się świątynia Dziesięciu Tysięcy Buddów. Kompleks z główną świątynią ma prawie 13 tysięcy złoconych figurek Buddy. Na wyspie Hongkong koniecznie trzeba zobaczyć Wzgórze Wiktorii z panoramą miasta. Można na nie wejść pieszo szlakiem Central Green Line, a także wjechać kolejką.

Dla osób aktywnych fizycznie polecamy trekking po zielonych wzgórzach wyspy Hongkong. 50 kilometrowa trasa biegnie przez pięć parków krajobrazowych.

Noclegi:

Hostel UK położony jest niespełna 1 minutę spacerem od stacji kolei MTR Tsim Sha Tsui (wyjście E) i oferuje zakwaterowanie w niedrogich, klimatyzowanych pokojach z bezpłatnym przewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. Na miejscu do dyspozycji Gości jest też centrum biznesowe, kantor wymiany walut i punkt informacji turystycznej.

Hostel UK znajduje się w budynku Chungking Mansions, 2 minuty spacerem od parku Kowloon. Aleja Gwiazd, Port Wiktorii oraz terminal promowy Star Ferry oddalone są od obiektu o 5 minut spacerem.

Transfery:

Z lotniska do centrum można dojechać autobusem. Koszt dojazdu w jedną stronę to około 30 zł.

 

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Hongkong– Warszawa (1783 zł/os)
– 12 nocy w hostelu : (512 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 60 zł/os)
– termin: 1 – 14  listopada 2018

Suma: 2355 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on wrz 08, 2017

Wyróżnione oferty