Trzy tygodnie na Filipinach za 2092 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery!

Liczne lasy tropikalne, białe plaże, rafy koralowe i iście lazurowa woda za niewielką cenę! Teraz macie okazję spędzić trzy tygodnie na Filipinach za 2092 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi przy plaży oraz transfery z/i na lotnisko!

Filipiny to państwo wyspiarskie w południowo-wschodniej Azji. Stolicą kraju jest Manila – jedna z największych metropolii na świecie. Największym magnesem przyciągającym turystów są liczne plaże oraz ocean kryjący wspaniałą rafe koralową.
Wybrzeże Filipin obfituje w bogate nie zamieszkane wysepki, które warto zwiedzić. W tym kraju nie brakuje również wulkanów, które można podziwiać z daleka lub się na nie wspiąć.

Noclegi:

Obiekt Bayog Beach Campsite położony jest w ustronnej i zacisznej okolicy w miejscowości Sibaltan, 40 km od miasta El Nido, do którego można dojechać w około 2 godziny.

Zaplecze rekreacyjne w obiekcie Bayog Beach Campsite obejmuje plac zabaw dla dzieci, sprzęt do gry w siatkówkę, hamaki oraz kajaki. W wolnej chwili warto zrelaksować się przy drinku w barze. Personel może zorganizować dla Gości wycieczki po wyspie i wyprawy kulturoznawcze.

Na miejscu można wypożyczyć motocykl i samochód. W okolicy znajdują się tereny do łowienia ryb i nurkowania z rurką.

TRANSFERY

Najszybszym sposobem na dostanie sie do centrum są taksówki, które znajdują się przy lotnisku. Należy jednak uważać na osoby prywatne, oferujące podwiezienie. Cena przejazdu do miasta to około 16 zł. Taksówką można także podjechać do najbliższej stacji metra.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Warszawa – Manila – Warszawa (1 716 PLN/os)

– 20 nocy w  hostelu przy plaży (360 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 16 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 4 – 24 grudnia 2017

SUMA: 2092 zł/osoba

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu i preferowanego noclegu.

 

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on paź 06, 2017

Wyróżnione oferty