Dwa tygodnie na Filipinach za 1952 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Liczne lasy tropikalne, białe plaże, rafy koralowe i iście lazurowa woda za niewielką cenę! Teraz macie okazję spędzić dwa tygodnie na Filipinach za 1952 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Filipiny to państwo wyspiarskie w południowo-wschodniej Azji. Stolicą kraju jest Manila – jedna z największych metropolii na świecie. Największym magnesem przyciągającym turystów są liczne plaże oraz ocean kryjący wspaniałą rafę koralową.
Wybrzeże Filipin obfituje w bogate nie zamieszkane wysepki, które warto zwiedzić. W tym kraju nie brakuje również wulkanów, które można podziwiać z daleka lub się na nie wspiąć.

 NOCLEGI:
Pensjonat Tapik Beach Park jest usytuowany w mieście El Nido, 5 minut jazdy od muzeum Cuyonon Heritage Museum, i zapewnia dostęp do prywatnej plaży. Do wyspy Bubog Island można dopłynąć łodzią w 5 minut. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Pensjonat Tapik Beach Park znajduje się 30 minut łodzią od wyspy Imorigui. Dojazd samochodem do centrum El Nido zajmuje 1 godzinę.

Do dyspozycji Gości są pokoje z widokiem ma morze i ogród.

TRANSFERY

Najszybszym sposobem na dostanie sie do centrum są taksówki, które znajdują się przy lotnisku. Należy jednak uważać na osoby prywatne, oferujące podwiezienie. Cena przejazdu do miasta to około 16 zł. Taksówką można także podjechać do najbliższej stacji metra.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Warszawa – Manila – Warszawa (1 765 PLN/os)

–  nocy w  hostelu ( 171 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 16 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 23 stycznia – 5 luty 2018

SUMA:  1952 zł/osoba

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu i preferowanego noclegu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on gru 22, 2017

Wyróżnione oferty