Dwa tygodnie na Cyprze za 1173 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery!

Dzięki świetnej cenie lotów z Krakowa do Pafos, postanowiliśmy przygotować dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie dwa tygodnie na Cyprze w sezonie za jedyne 1173 zł! W tytułowej cenie otrzymacie przeloty z Krakowa, noclegi w samym centrum oraz transfery z/i na lotnisko.

Pafos to czwarte co do wielkości miasto Cypru. Sezon na wyspie trwa tu cały rok. Region charakteryzuje się licznymi zatokami i pięknymi plażami.  Miasto posiada również bardzo dużą ilość zabytków, zatem nikt nie powinien się nudzić. Do najważniejszych z nich zaliczają się: Grobowce Królewskie, Zamek w Pafos, Dom Tezeusza i Ajona oraz kościół Agia Kyriaki Chrysopolitissa.

Noclegi:

Obiekt Trianon położony jest przy głównej alei w Pafos i oferuje pokoje z widokiem na miasto, a także dostęp do wspólnej kuchni i wspólnego salonu z telewizorem. Odległość od miasteczka Kato Pafos wynosi około 3 km, a od lotniska w Pafos – 15 km.

Transfery:

Z lotniska do centrum miasta dotrzeć możemy komunikacją miejską. Warto sprawdzić wcześniej rozkłady jazdy, bo często autobusy mogą rozpoczynać kursy dopiero ok. godziny 6.00 rano. Bilet autobusowy w jedną stronę kosztuje 1,50 euro.

Szczegóły oferty:

–  Kraków – Pafos  – Karków (355 zł/os)
– 14 nocy w hostelu: (805 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 13 zł/os)
– termin: 20 czerwca – 4 lipca 2017

Suma: 1173 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 02, 2017

Wyróżnione oferty