Tydzień w Madrycie za 695 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery!

Daj się namówić na niezapomniany tydzień w Hiszpanii. Pasjonująca historia, wspaniałe budowle, liczne atrakcje i pyszne jedzenie to nie jedyne powody, dla których warto odwiedzić Madryt. Linie lotnicze Ryanair oferują bezpośrednie połączenie z Berlina do Madrytu za 278 zł w dwie strony! Dołączyliśmy do tego nocleg w bardzo fajnym hostelu w centrum, oraz transfery z/i na lotnisko.

Loty: 

Madryt jest jednocześnie stolicą i największym miastem w Hiszpanii. Znany jest z bogatych muzeów, zwłaszcza jednego z najważniejszych na świecie – Prado.  Oferuje on wiele atrakcji – dla mieszkańców i dla turystów. Bardzo popularne są fiesty, które odbywają się kilka razy do roku. Z ich obchodami związane są tańce, zabawy, koncerty i pokazy. Warto choć raz w życiu wybrać się do Madrytu.

Noclegi:

Obiekt Pension Enebral oferuje niedrogie zakwaterowanie w pobliżu popularnych dzielnic w centrum Madrytu: Chueca i Malasaña. Pokoje o prostym wystroju wyposażone są w ogrzewanie, wentylator i telewizor. Każdy z nich oferuje bezpłatne WiFi.

Transfery:

Z lotniska do centrum można dostać się metrem – linią nr 8, Czas przejazdu z centrum – około 20 minut.  Koszt przejazdu metrem w jedną stronę to około 1 Euro.

 

 

Szczegóły oferty:

– przelot Berlin – Madryt – Berlin (278 PLN/os)

–  7 nocy w hostelu (408 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 9 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 13 – 20 czerwca 2017

SUMA: 695 zł

 

Uwaga!

Tytułowa oferta została przygotowana w oparciu o dwie osoby dorosłe. Jej cena może się różnić w zależności od terminu wyjazdu.

 

 

Bilety do Belina z wielu polskich miast możecie zakupić już od 1 zł. Rezerwacji dokonacie na stronie przewoźnika Polski Bus.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on kw. 15, 2017

Wyróżnione oferty