Tanie loty do Berlina! Bilety już od 38 zł.

Stolica Niemiec zaprasza! Jeśli macie ochotę odwiedzić Berlin, jest ku temu okazja. Linie lotnicze Ryanair oferują tanie przeloty z Rzeszowa do Berlina, które kupicie już od 38 zł!

Loty:

Berlin to stolica i zarazem największe miasto Niemiec. Najbardziej znanym symbolem miasta jest Brama Brandenburska, znajdująca się na Pariser Platz. Miejscem, które również warto odwiedzić podczas wizyty w Berlinie jest Reichstag – siedziba niemieckiego Bundestagu. Berlin to także miasto muzeów i skarbów kultury światowej. 175 berlińskich muzeów to ostoja historii, sztuki i wiedzy. Cieszące się międzynarodowym uznaniem galerie młodych artystów powstają w dzielnicach Berlin Mitte i Prenzlauer Berg. Szczególne znaczenie dla mieszkańców miasta ma Muzeum Muru Berlińskiego, które mieści się w budynku przy Friedrichstraße – dawnym posterunku granicznym pomiędzy NRD a Berlinem Zachodnim.

Berlin to miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ze względu na bliską odległość jest atrakcyjnym celem podróżniczym dla turystów z Polski.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Mar 02, 2017

Wyróżnione oferty