Tajlandia ponownie w świetnej cenie! Dwa tygodnie za 1642 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi i transfery!

Zapraszamy na egzotyczną, pełną orientu podróż do Tajlandii! Możecie rozpocząć ją w imprezowym Bangkoku, by później wypocząć na rajskich wyspach, których kraj ma do zaoferowania całe setki J Dzięki tanim połączeniom z Warszawy, stworzyliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie dwa tygodnie w tym malowniczym miejscu za jedyne 1642 zł!

Tajlandia to państwo w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Laosem i Kambodżą na wschodzie, z Malezją na południu oraz z Mjanmą (Birmą) na zachodzie i północnym zachodzie. Azjatycka kraina uśmiechu w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Malownicze plaże, przybrzeżne wysepki, różnorodna fauna i flora, tysiące buddyjskich świątyń i aromatyczne potrawy przyciągają co roku tysiące turystów z całego świata.

Noclegi:

Obiekt Adchara Mansion znajduje się w Chiang Rai, 1 km od starego dworca autobusowego. Obiekt znajduje się około 16 minut spacerem od pomnika Króla Mengrai, 17 minut spacerem od sobotniej nocnej ulicy Chiang Rai i 17 minut spacerem od Wieży Zegarowej Chiang Rai. Obiekt znajduje się 1,5 km od centrum handlowego Central Plaza ChiangRai i 1,8 km od świątyni Wat Pra Sing.

Transfery:

Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Warto skorzystać z lokalnej atrakcji i wynająć TUK TUKA. Koszt przejazdu w jedną stronę nie powinien kosztować więcej niż 15 zł/osoba.

 

Szczegóły oferty:

– Warszawa-Bangkok -Warszawa (1 509 zł/os)

–  13 nocy w hostelu : ( 118 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok  15 zł/os)

– termin: 26 listopad – 9 grudnia 2018

Suma:  1642 zł/os!

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Sie 24, 2018

Wyróżnione oferty