Rzuć wszystko i leć na… Isandię! Przygotowaliśmy dla Was pakiet, w którym spędzicie 7 dni na Islandii za 685 zł! W cenie: przeloty z Gdańska, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Islandia to państwo położone w Europie Północnej, na wyspie Islandia i kilku mniejszych wyspach. Jej stolicą jest Reykjavík.
Na Islandię możemy jechać o dowolnej porze roku. Warto jednak zastanowić się co będzie naszym głównym celem podróży i pod tym względem dobrać porę. Warto podkreślić, że Islandia zimą, a Islandia latem to tak naprawdę dwie różne wyspy. Zimą kraj tonie w bieli, natomiast lato jest idealnym okresem na pisze wędrówki, podróże samochodem i rowerem.
Islandia nazywana jest krajem Lodu i Ognia. Jest to niezwykły zakątek świata, w którym na niewielkiej powierzchni znajduje się niewiarygodna liczba pięknych miejsc.
Wyspa to prawdziwy raj przede wszystkim dla miłośników pieszych wędrówek i dzikiej przyrody. Bajeczne kolorowe góry, potężne wodospady, niebezpieczne wulkany i błękitne lodowce, liczne zatoki i fiordy, a do tego jedna z najpiękniejszych plaż świata.

Noclegi:

Ten obiekt jest położony 15 minut spacerem od plaży. Ten niedrogi hotel mieści się 15 minut spacerem od centrum handlowego Kringlan w Rejkiawiku i kopuły obserwacyjnej Perlan. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz bezpłatny parking. Na miejscu można też wypożyczyć rower i skuter.

Transfery:

Najtańszą opcją na dostanie się do centrum jest przejazd autobusem. Bilet w dwie strony to koszt około 130 zł.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Gdańsk – Reykjavík – Gdańsk (258 PLN/os)

– 7 nocy w hotelu  (297 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 130 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 23 – 30 styczeń 2018

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lis 17, 2017

Wyróżnione oferty