Rajska Dominikana za 2138 zł ! Zabierz przyjaciół i ruszcie na wakacje swojego życia! W pakiecie: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Co powiecie na urlop na Dominikanie? Rajskie plaże, drinki z palemką, wspaniałe krajobrazy i to wszystko w świetnej cenie! Za 10 dni w raju zapłacicie jedynie 2138 Zł! W cenie pakietu proponujemy: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Dominikana to drugie co do wielkości (po Kubie) państwo na Morzu Karaibskim. Zajmuje ok. 2/3 powierzchni wyspy Haiti, dzieląc ją z położonym po stronie zachodniej państwem Haiti. Na Dominikanie można rozkoszować się wypoczynkiem na rajskich plażach, zażywać kąpieli w lazurowym morzu, podziwiając przy tym fascynującą przyrodę i rafy koralowe.

Noclegi:
Obiekt Playa Pueblito R. Lopez położony jest w miejscowości San Felipe de Puerto Plata, zaledwie 7 km od Fortaleza San Felipe i 9 km od oceanarium Ocean World. Oferuje on bezpłatne WiFi i widoki na morze. Apartament dysponuje balkonem. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu i nurkowania.

Transfery:

Najszybszym sposobem dostania się do centrum jest wynajęcie taksówki. Koszt za osobę w jedną stronę to około 50 zł.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Warszawa – Dominikana – Warszawa (1793 PLN/os)

– 9 noce w  apartamencie (245 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 100 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 05 – 15 maj 2018

 

SUMA: 2138 zł/osoba

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu i preferowanego noclegu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lis 03, 2017

Wyróżnione oferty