Przedłużony weekend w Weronie za jedyne 540 zł! W cenie pakietu przeloty, noclegi oraz transfery!

Odwiedź miasto Romea i Julii za jedyne 540 zł! Tytułowa cena pakietu zawiera przelot z Berlina do Werony, nocleg w bardzo fajnym domu wakacyjnym oraz transfer z i na lotnisko. Podróż do Włoch odbędziecie w terminie 10-14 maj.

Loty:

Werona to miasto położone na północy Włoch nad Adygą. Swą popularność zawdzięcza sztuce angielskiego dramaturga Williama Szekspira – „Romeo i Julia”. Miasto zachwyca dużą ilością zabytków, kościołów, pałaców i zamków. Jest również jednym z największych ośrodków sztuki we Włoszech. Będąc w Weronie warto zobaczyć m. in. Piazza Delle Erbe, Piazza Bra, Torre Dei Lamberti, Casa Di Giulietta, Arche Scaligere I Teatro Romano.

Noclegi:

Obiekt Holiday Home Verona położony jest na obrzeżach Werony, w odległości 1 km od centrum wystawowego Veronafiere i zaledwie 7 minut jazdy od dworca kolejowego Verona Porta Nuova. W odległości 6 km od obiektu znajdują się takie atrakcje, jak amfiteatr Arena di Verona, plac Piazza delle Erbe i balkon Julii. Na lotnisko w Weronie można z apartamentu dojechać w 12 minut samochodem.

Transfery:

Z lotniska do centrum Werony można dojechać już za 5 euro w jedną stronę.

 

Szczegóły oferty:

– przelot Berlin* – Werona – Berlin (109 PLN/os)

–  4 noce w domu wakacyjnym (388 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 43 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 10 maj – 14 maj

SUMA: 540 zł

*Na lotnisko w Berlinie możecie dotrzeć z wielu polskich miast. Bilety zaczynają się już od 1 zł. Rezerwacji możecie dokonać na stronie Polski Bus.

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on kw. 03, 2017

Wyróżnione oferty