Przedłużony weekend w Czarnogórze za 297 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Piękne, górskie krajobrazy w otoczeniu lazurowej wody, słoneczne plaże i urokliwe miasteczka…czyli Czarnogóra w kilku słowach. Mamy dla Was propozycję spędzenia przedłużonego weekendu w tym pięknym państwie za mniej niż 300 zł! W cenie pakietu: przeloty z Berlina, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko.

Czarnogóra leży w południowej Europie na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Nazywana jest Czarną Perłą Adriatyku, ponieważ kusi majestatycznymi górami, bujną zielenią i bogactwem małych, urokliwych miasteczek. Baśniowe zatoczki zapraszają do siebie, by się zrelaksować i odpocząć.

Aby podróż stała się kompletna, warto rozsmakować się w bałkańskiej kuchni, która oferuje znane na całych Bałkanach mięso ćevapi, lub równie rozpowszechniony burek – czyli placek z ciasta filo nadziewany mięsem, serem lub warzywami. Godne polecenia jest również lokalne wino, które można kupić u przydrożnych gospodarzy.

Noclegi:

Apartament usytuowany jest o około 2 kilometry od centrum Podgoricy. Oferuje bezpłatny, bezprzewodowy Internet, kuchnię, ręczniki i pościel. W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem.

Transfery:

Najszybszym sposobem na dostanie się do centrum jest wynajęcie taksówki. Za transport w dwie strony zapłacicie około 10 euro, w zależności od tego, jak uda Wam się wytargować cenę.

 

Informacja dodatkowa:

Do Berlina możecie dostać się Polskim Busem. Bilety zaczynają się już od 1 zł!

 

Szczegóły oferty:

– Berlin – Podgorica – Berlin: (140 zł/os)

– 3 noce w hostelu : (117 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 40 zł/os)

– termin: 11 – 14 stycznia 2018

 

Suma: 297 zł / os!

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on wrz 29, 2017

Wyróżnione oferty