Przedłużony weekend w Bari za 482 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery!

Macie ochotę złapać trochę słońca? Przygotowaliśmy dla Was propozycję spędzenia długiego weekendu we Włoszech. Za przeloty z Katowic, noclegi ze śniadaniami oraz transfery z/i na lotnisko w terminie 10-13 czerwca zapłacicie jedynie 482 zł!

Bari to miasto w południowych Włoszech, położone nad Adriatykiem. Jest to duże, typowo portowe miasto, z mnóstwem wąskich uliczek. Główną atrakcją jest stare miasto – Bari Vecchio. Przechadzając się jego uliczkami nie sposób nie odwiedzić Bazyliki św. Mikołaja czy też Katedry San Sabito. Dla tych, którzy chcą złapać trochę słońca polecamy wybrać się na spacer nabrzeżem lub odpocząć na jednej z plaż.

Noclegi:

Obiekt B&B M&C Via Piccinni położony jest w mieście Bari.  B&B M&C Via Piccinni oddalony jest o 800 metrów od bazyliki św. Mikołaja oraz teatru Teatro Petruzzelli.  W całym budynku można bezpłatnie korzystać z WiFi. W cenie noclegu wliczone jest śniadanie.

Transfery:

Z lotniska w Bari do centrum miasta można dojechać autobusem miejskim nr 16. Autobus jedzie około 40 min, a koszt wynosi 1,2 euro.

 

Szczegóły oferty:

– przelot Katowice – Bari – katowice (218 PLN/os)

–  3 noce w Hostelu (254 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 10 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 10 – 13 czerwca 2017

 

 SUMA: 482 zł

 

Uwaga!

Tytułowa oferta została przygotowana w oparciu o dwie osoby dorosłe.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on kw. 19, 2017

Wyróżnione oferty