Prawie trzy tygodnie w orientalnych Indiach za 1854 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Indie ponownie w świetnej cenie! Jeśli marzyliście o tym, by zobaczyć Złoty Trójkąt, Czerwony Fort w Agra, Taj Mahal, Delhi i Jaipur, teraz jest ku temu świetna okazja! Za spędzenie 20 dni w tym magicznym kraju zapłacicie jedynie 1854 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko!

New Delhi położone jest w północnych Indiach nad rzeką Jamuną. Przyjeżdżając tutaj warto zobaczyć takie atrakcje, jak Rajpath, Dźantar Manar czy też Stare Delhi. Kuchnia indyjska jest bardzo zróżnicowana. Bardzo powszechny jest tu wegetarianizm, dlatego też dania skomponowane są z warzyw i owoców.

Noclegi:

Obiekt Metro house położony jest w New Delhi, 19 minut spacerem od Jantar Mantar. Oferuje on zakwaterowanie z ogrodem. Obiekt położony jest w dzielnicy Paharganj i zapewnia Gościom dostęp do restauracji. Obiekt znajduje się 3 km od stadionu krykieta Feroz Shah Kotla.

Transfery:

Z lotniska kursują autobusy pośpieszne obsługiwane przez Delhi Transport Corporation. Kursują one całą dobę. Czas przejazdu to około 50 min. Przejazd w jedna stronę to 50 rupii (około 6 zł)

 

– Warszawa– New Delhi – Warszawa (1 669 PLN/os)

–  19 nocy w hostelu (179 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 6 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 28 maj – 6 czerwca

SUMA: 1854 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lip 06, 2018

Wyróżnione oferty