Pierwszy raz na Travel Alert! Jordania w świetnej cenie: 10 dni za 331 zł! W cenie pakietu: loty, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko.

Jordania to kraj, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich turystów. Dzięki tanim połączeniom z Polski, stworzyliśmy dla Was pakiet, w którym spędzicie aż 10 dni w tym egzotycznym miejscu za jedyne 331 zł! W cenie pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi ze śniadaniami, oraz transfery z/i na lotnisko!

Piękna i zachwycająca Petra, imponująca pustynna dolina Wadi Rum, czy też urzekający kanion Wadi al-Mujib – atrakcji i pięknych miejsc w Jordanii nie brakuje. Będąc w stolicy warto zobaczyć rzymski amfiteatr, Muzeum Archeologiczne i meczet króla Husajna. Na miłośników morskich kąpieli czeka  Morze Czerwone i  Morze Martwe.

Noclegi:

Hotel Bagdad położony jest w mieście Amman. Oferuje on prywatną plażę, kort tenisowy oraz sprzęt do grillowania. Na miejscu do dyspozycji Gości jest również restauracja, bankomat, całodobowa recepcja i bezpłatne WiFi.

Transfery:

Port lotniczy Amman (IATA: AMM, ICAO: OJAI) – największy międzynarodowy port lotniczy w Jordanii, położony w Zizya, 30 km na południe od stolicy, Ammanu. Najtańszą opcją, aby dostać się do centrum jest skorzystanie z autobusu firmy Sariyah, który łączy lotnisko z północnym dworcem autobusowym (Tabarbour). Koszt przejazdu w dwie strony to około 34 zł za osobę.

 

Szczegóły oferty:

– Kraków– Amman– Kraków (174 PLN/os)

–  10 nocy w hostelu ze śniadaniami (123 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 34 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 10-17 grudzień 2018

SUMA: 331 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on wrz 14, 2018

Wyróżnione oferty