Orientalny Pekin w świetnej w cenie: zł! W pakiecie: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Wspaniała okazja, aby wybrać się do Azji. Dzięki liniom lotniczym UIA macie okazję spędzić w Pekinie ponad 2 tygodnie. W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/ i na lotnisko. Podróż odbędziecie na przełomie października i listopada tego roku.

Pekin to stolica Chińskiej Republiki Ludowej. Zachwyca swą dawną, tradycyjną zabudową jak również odważnymi, nowoczesnymi konstrukcjami. Najlepszą opcją na poruszanie się po mieście jest metro – Pekin bowiem posiada największa sieć metra na świecie. Opłaty za korzystanie z tego środka komunikacji są bardzo niskie. Przejazd dowolną trasą kosztuje około 2 zł.

 

Przybywając do Pekinu warto rozsmakować się w ulicznej kuchni. Dania są tu bardzo tanie i zróżnicowane, nie dziwi więc nikogo fakt, że Chińczycy jadają głównie na mieście. Warto spróbować między innymi kaczki po pekińsku, pierożków jiaozi czy też wołowiny po pekińsku marynowanej w wódce i cukrze.

 

Obowiązkowym punktem zwiedzania jest Zakazane Miasto – kompleks pałacowy liczący niemal 600 lat! Kolejnym symbolem Chin jest Wielki Mur Chiński, który ma długość 2400 kilometrów i jest największą budowlą wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka.  Poza głównym murem obronnym istnieje wiele murów biegnących równolegle do głównego lub otaczających określone miejsca. Mur stanowi największą atrakcje turystyczną. Każdego roku przyciąga on rzesze turystów.

Noclegi:

Obiekt Beijing Tujia Homestay Family Apartment położony jest w Pekinie, 13 km od zwanego Ptasim Gniazdem stadionu Narodowego. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Od buddyjskiej świątyni Harmonii i Pokoju obiekt Beijing Tujia Homestay Family Apartment oddalony jest o 17 km, a od pałacu Letniego – o 18 km. Międzynarodowe lotnisko Pekin zlokalizowane jest w odległości 15 km.

Transfery:

Z lotniska do centrum dojedziecie pociągiem o nazwie Aiport Express. Koszt biletu w dwie strony to około 50 Juanów.

 

Szczegóły oferty:

–  Warszawa – Pekin – Warszawa (1545 zł/os)
–  17 nocy w hostelu: ( 395 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 27 zł/os)
– termin: 16 październik – 3 listopad 2017

Suma: 1967 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lip 21, 2017

Wyróżnione oferty