Mega HIT cenowy! Pekin na dwa tygodnie za 2079 zł! W cenie pakietu: przeloty z Wrocławia, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko!

Pekin to stolica Chińskiej Republiki Ludowej. Zachwyca swą dawną, tradycyjną zabudową jak również odważnymi, nowoczesnymi konstrukcjami. Teraz macie świetną okazję, by odwiedzić ten orientalny kraj. Za spędzenie dwóch tygodni w Pekinie zapłacicie jedyne 2079 zł.

Pekin to stolica Chińskiej Republiki Ludowej. Zachwyca swą dawną, tradycyjną zabudową jak również odważnymi, nowoczesnymi konstrukcjami. Najlepszą opcją na poruszanie się po mieście jest metro – Pekin bowiem posiada największa sieć metra na świecie. Opłaty za korzystanie z tego środka komunikacji są bardzo niskie. Przejazd dowolną trasą kosztuje około 2 zł.

 

Przybywając do Pekinu warto rozsmakować się w ulicznej kuchni. Dania są tu bardzo tanie i zróżnicowane, nie dziwi więc nikogo fakt, że Chińczycy jadają głównie na mieście. Warto spróbować między innymi kaczki po pekińsku, pierożków jiaozi czy też wołowiny po pekińsku marynowanej w wódce i cukrze.

 

Obowiązkowym punktem zwiedzania jest Zakazane Miasto – kompleks pałacowy liczący niemal 600 lat! Kolejnym symbolem Chin jest Wielki Mur Chiński, który ma długość 2400 kilometrów i jest największą budowlą wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka.  Poza głównym murem obronnym istnieje wiele murów biegnących równolegle do głównego lub otaczających określone miejsca. Mur stanowi największą atrakcje turystyczną. Każdego roku przyciąga on rzesze turystów.

Noclegi:

Hostel Beijing Yirenyuan położony jest w Pekinie, w promieniu 1,8 km od dzielnicy Shichahai i ulicy Houhai z barami. Oferuje on wspólny salon i bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Popularne atrakcje w okolicy to słynne hutongi i alejka Nanluoguxiang. Od Zakazanego Miasta dzielą obiekt 2,7 km.

Transfery:

Z lotniska do centrum dojedziecie pociągiem o nazwie Aiport Express. Koszt biletu w dwie strony to około 50 Juanów.

 

Szczegóły oferty:

–  Wrocław – Pekin – Wrocław (1690 zł/os)
–  14 nocy w hostelu: ( 362 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 27 zł/os)
– termin: 18 październik – 2 listopad 2018

Suma: 2079 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on maj 25, 2018

Wyróżnione oferty