Majorka w kwietniu – 11 nocy za 798 zł!!! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z i na lotnisko!

Korzystając z tanich przelotów linii lotniczych Ryanair przygotowaliśmy dla Was pakiet 11 dni na Majorce. Za bilety lotnicze na trasie Warszawa – Majorka – Warszawa w terminie 9 – 20 kwietnia zapłacicie jedynie 192 zł w dwie strony.

Majorka to największa w archipelagu Balearów wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym. Na zachodzie dominują skaliste wybrzeża oraz szczyty sięgające ponad 1000 m.n.p.m, na wschodzi natomiast ciszą i spokojem kuszą przepiękne plaże ukryte wśród malowniczych zatoczek. Stolica wyspy to miasto pełne zabytków.  Gotycka architektura harmonizuje tu z kolorową i pełną temperamentu teraźniejszością. Tutaj każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, znajdzie swój prywatny raj.

Hotele:

Proponujemy Wam nocleg w apartamencie bardzo blisko centrum Palma de Mallorca. W okolicy są liczne bary, restauracje i siłownie. Za 11 nocy w apartamencie zapłacicie już 588 zł/osobę.

Transfery:

Do portu w Palmie kursuje co około 15 minut autobus numer 1. Przystanki autobusowe na lotnisku znajdują się przed parkingiem, przed wejściem D hali przylotów, a także przed halą check in. Bilet w jedną stronę kosztuje 2 euro.

 

 

Szczegóły oferty:

– przelot Warszawa – Majorka – Warszawa (192 zł/os)

– 11 nocy w apartamencie (588 zł/os)

–  transfer z/na lotnisko ( 18 zł/os)

– termin: 9 – 20 kwietnia 2017

 SUMA: 798 zł/ osobę!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on mar 10, 2017

Wyróżnione oferty