Lećcie na Greckie wakacje! Tydzień w Atenach za 422 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Macie ochotę odwiedzić kolebkę europejskiej cywilizacji? Jeśli tak, to teraz jest ku temu świetna okazja! Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie prawie tydzień w Atenach za jedyne 422 zł! Tytułowa cena pakietu przewiduje loty z Warszawy, noclegi w przykładowym hostelu oraz transfery z/i na lotnisko!

Ateny to stolica i największe miasto Grecji. Ateńskie Stare Miasto z jednej strony sięga szczytu Akropolu, z drugiej niskich stel na cmentarzu Keramejkos. Miasto ma bardzo dużo charakteru i obfituje starożytnością. Będąc w Atenach warto wybrać się na przechadzkę po takich dzielnicach, jak Plaka, Monatriraki i Anafiotika.

Noclegi:

Obiekt Academy Central Inn by KesTour oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi w Atenach, dogodnie usytuowane 4 minuty spacerem od placu Omonia.

Transfery:

Najtańszą opcją dostania się do centrum jest autobus, który znajduje się przy hali przylotów. Bilet normalny kosztuje 6 euro, natomiast studencki 3. Autobusy  kursują 24 godziny na dobę.

 

Szczegóły oferty:

 

– Warszawa– Ateny – Warszawa (167 PLN/os)

–  6 nocy w hostelu (205 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (ok. 50 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 3-9 listopada 2018

 

SUMA: 422  zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on sie 10, 2018

Wyróżnione oferty