Leć na Wsypy Zielonego Przylądka ze znajomymi! Teraz za 7 dni zapłacisz jedynie 1542 zł! W cenie pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi oraz auto!

Szukasz pomysłu na listopadowy urlop w pięknym i ciepłym miejscu? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Przygotowaliśmy pakiet, dzięki któremu spędzisz ze znajomymi aż 7 dni na Wsypach Zielonego Przylądka za jedyne 1542 zł! Tytułowa cena pakietu zawiera loty z Krakowa, noclegi w 4-osobowym apartamencie oraz auto na cały pobyt!

Słynąca z przepięknych wysp i czystych plaż – Boa Vista – to najbardziej wysunięta na wschód wyspa Zielonego Przylądka. Na wyspie jest aż pięćdziesiąt sześć kilometrów dzikiej, niezadeptanej plaży. Najpiękniejszą plażą na całej wyspie Boa Vista jest bezkresna Santa Monica.  Amatorzy  windsurfingu znajdą tu doskonałe warunki do uprawiania tego sportu wodnego.

Dzięki wypożyczeniu auta możecie dotrzeć do wioski Joao Galego, zajrzeć do latarni morskiej Morro Negro i zwiedzić inne, dziewicze plaże.

Noclegi:

Apartament znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od plaży. Tylko 600 metrów dzieli go od placu Santa Isabel i  8 minut spacerem od kościoła Santa Isabel w Sal Rei. Do dyspozycji gości poza częścią wypoczynkową jest kuchnia mikrofalówką i czajnikiem.

Na miejscu goście mogą wypożyczyć samochód i rowery.

Samochód:

Najlepszą opcją poruszania się po wyspie jest wynajęcie samochodu na cały pobyt.

Szczegóły oferty:

–  Kraków – Boa Vista – Kraków (1105 zł/os)
–  7 noclegów: (300 zł/os)
–  samochód na cały pobyt: (ok 137 zł/os)
– termin: 21-29 listopad 2018

Suma:  1542 zł/os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on paź 12, 2018

Wyróżnione oferty