Kijów: przedłużony weekend za 238 zł! W cenie pakietu: przeloty z Poznania, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Co powiecie na długi weekend w stolicy Ukrainy? J Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie 4 dni w Kijowie za jedyne 238 zł! Tytułowa cena pakietu zawiera przeloty z Poznania, noclegi w pokoju dwuosobowym oraz transfery z/i na lotnisko.

Kijów to stolica i największe miasto Ukrainy. Stanowi również największy ośrodek przemysłowy i kulturalno-naukowy w Kraju.

Będąc w Kijowie warto zobaczyć Sobór Mądrości Bożej, przejść się najbardziej popularną ulicą Chreszczatyk – zwłaszcza wieczorem, kiedy ze wszystkich stron rozbrzmiewa muzyka i gromki śmiech, a także przespacerować się po Rynku Besarabskim.

Nocleg:

Obiekt Guest house Otradny for 3 rooms usytuowany jest w Kijowie, w rejonie sołomiańskim, około 8 km od monasteru św. Cyryla, 9 km od soboru św. Włodzimierza i 10 km od soboru Mądrości Bożej. Personel obiektu służy pomocą w organizacji transferu lotniskowego.

Transfery:

Lotnisko Kijów – Boryspol znajduje się 29 km od centrum stolicy Ukrainy. Najtańszą opcją, by dostać się do centrum jest skorzystanie z komunikacji miejskiej. Bilet autobusowy w jedną stronę kosztuje: 80 hrywien na dworzec kolejowy i 50 hrywien do stacji metra Charków.

 

Szczegóły oferty:

– Poznań– Kijów – Poznań (138 PLN/os)

–  4 noce w hostelu (78 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 22 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 15-19 maj 2019

SUMA:  238 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on mar 22, 2019

Wyróżnione oferty