Kanada: 10 dni za 1594 zł! W cenie pakietu: loty, noclegi oraz transfery!

Macie ochotę wybrać się do pięknej Kanady? Dzięki tanim połączeniom z wielu polskich miast, macie okazję polecieć liniami Air Canada już od 1228 zł! Z tej okazji złożyliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie aż 10 dni pośród niesamowitej, kanadyjskiej przyrody za jedyne 1594 zł!

Toronto to największe miasto w Kanadzie i jednocześnie stolica prowincji Ontario. Będąc w Toronto warto zobaczyć między innymi: CN Tower, Toronto Island Park, Ripley’s Aquarium, Royal Ontario Museum, Art Gallery of Ontario, St. Lawrence Market.

Najbardziej znaną turystyczną atrakcją Kanady jest bez wątpienia wodospad Niagara znajdujący się tuż przy granicy ze Stanami Zjednoczonymi. Prócz samego wodospadu, który ma ponad 50 metrów wysokości i niemal 800 metrów szerokości.

Miłośnicy górskich wycieczek i pięknych krajobrazów będą mieli okazje odwiedzić jedno z najpiękniejszych pasm górskich na świecie – kanadyjskie Góry Skaliste, które ciągną się mniej więcej równoleżnikowo od granicy z Montaną w Stanach Zjednoczonych po Alaskę i stanowią część potężnego pasma Kordylierów.

Noclegi:

Przedstawiamy Wam przykładowy nocleg, który możecie zarezerwować w serwisie Airbnb.

Transfery:

Z lotniska Pearson International Airport można dostać się do centrum Toronto UP Express train. Cena 25 minutowego przejazdu wynosi 12 CAD. Bilet można zakupić zarówno przez Internet, jak i na stacji w Toronto.

 

Szczegóły oferty:

–  Wrocław – Toronto – Wrocław (1228 zł/os)
–  9 noclegów: (296 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 70 zł/os)
– termin: 3-12 listopad 2019

Suma:  1594 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on kw. 19, 2019

Wyróżnione oferty