Indie: dwa tygodnie za 1540 zł! W cenie pakietu: loty z Krakowa, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko!

Macie ochotę na orientalną wycieczkę do Indii? Teraz jest ku temu świetna okazja! Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie aż 14 dni w tym malowniczym kraju za jedyne 1540 zł! W cenie tytułowego pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

New Delhi położone jest w północnych Indiach nad rzeką Jamuną. Przyjeżdżając tutaj warto zobaczyć takie atrakcje, jak Rajpath, Dźantar Manar czy też Stare Delhi.

Kuchnia indyjska jest bardzo zróżnicowana. Bardzo powszechny jest tu wegetarianizm, dlatego też dania skomponowane są z warzyw i owoców.

Noclegi:

Obiekt Rumi’s Home Stay in Jaisalmer położony jest w odległości 70 metrów od twierdzy Jaisalmer i 5 minut spacerem od miejscowości Patwon Ki Haveli. Oferuje on taras i pokoje z bezpłatnym WiFi. Hotel ten jest atrakcyjnie położony w powiecie Gadsisar Lake, w odległości 1,1 km od jeziora Gadisar.

Transfery:

Z lotniska kursują autobusy pośpieszne obsługiwane przez Delhi Transport Corporation. Kursują one całą dobę. Czas przejazdu to około 50 min. Przejazd w jedna stronę to 50 rupii (około 6 zł)

 

Szczegóły oferty:

– Kraków– New Delhi – Kraków (1 507 PLN/os)

–  13 nocy w hostelu (27 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 6 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 16-30 marca 2019

SUMA:  1540 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lis 15, 2018

Wyróżnione oferty