Indie: 2 tygodnie za 1726zł! W cenie pakietu: loty, noclegi oraz transfery!

Macie ochotę na orientalną wycieczkę do Indii? Teraz jest ku temu świetna okazja! Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie aż 14 dni w tym malowniczym kraju za jedyne 1726 zł! W cenie tytułowego pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

New Delhi położone jest w północnych Indiach nad rzeką Jamuną. Przyjeżdżając tutaj warto zobaczyć takie atrakcje, jak Rajpath, Dźantar Manar czy też Stare Delhi.

Kuchnia indyjska jest bardzo zróżnicowana. Bardzo powszechny jest tu wegetarianizm, dlatego też dania skomponowane są z warzyw i owoców.

Noclegi:

Hotel Namaste Jaisalmer położony jest w miejscowości Jaisalmer, 700 metrów od fortu Jaisalmer. Oferuje on taras i wspólny salon. Obiekt znajduje się około 400 metrów od Salim Singh Ki Haveli, 700 metrów od jeziora Gadisar i 800 metrów od Patwon Ki Haveli. Obiekt zapewnia personel rozrywkowy i bezpłatne WiFi.

Transfery:

Z lotniska kursują autobusy pośpieszne obsługiwane przez Delhi Transport Corporation. Kursują one całą dobę. Czas przejazdu to około 50 min. Przejazd w jedna stronę to 50 rupii (około 6 zł)

 

Szczegóły oferty:

– Kraków– New Delhi – Kraków (1 694 PLN/os)

–  12 nocy w hostelu (26 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 6 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 16-28 maj 2019

SUMA:  1726 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on mar 19, 2019

Wyróżnione oferty