Gorąca Kuba za 2030 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery!

Jedna z największych wysp na Morzu Karaibskim w świetnej cenie. Niezwykły karaibsko – afrykański klimat, piaszczyste plaże, wyśmienity rum i cygara, które nigdzie indziej na świecie nie smakują tak wspaniale. Teraz możecie spędzić dwa tygodnie ze znajomymi za  2030 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko.

Havana to stolica Kuby i największe miasto oraz port na całych Karaibach. Zwiedzanie miasta warto rozpocząć od starego miasta, gdzie znajduje się Plaza de la Catedral czyli główny plac starego miasta z barokową katedrą. Warto również wybrać się na spacer nadmorską promenadą – Malecón, zwiedzić Muzeum Rewolucji Kubańskiej a także odwiedzić kościół San Francisco z 1656 r.

Varadero przyciąga turystów spragnionych przede wszystkich słońca i piasku. To tutaj znajduje się niemal 20-kilometrowa plaża, jedna z najpiękniejszych na świecie.

 

 

Noclegi:

Przykładowy nocleg możemy zarezerwować w serwisie Airbnb.

Transfery:

Międzynarodowy port lotniczy położony jest 15 km od stolicy Kuby. Pomiędzy terminalami zapewniony jest transport autobusowy. Miejski autobus zabiera pasażerów do centrum Hawany. Między przystankiem autobusowym a terminalem 3 lotniska jest około 2000m, co wbrew pozorom jest bardzo blisko, a przy pięknej pogodzie spacer na przywitanie Kuby jest samą przyjemnością.

 

Szczegóły oferty:

– Warszawa –Kuba – Warszawa (1725 zł/os)
– 15 nocy w hostelu: (297 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 8 zł/os)
– termin: 9-24 grudnia 2019

Suma: 2030 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lip 19, 2019

Wyróżnione oferty