Dwa dni w Mediolanie za 282 zł!!! W cenie bilety, nocleg i transfery!

Przygotowaliśmy dla Was propozycję dwóch dni w Mediolanie za jedyne 282 zł. Za loty na trasie Warszawa – Gdańsk – Bergamo – Warszawa zapłacicie jedyne 113 zł w dwie strony.

LOTY:

Warszawa – Gdańsk

Gdańsk – Mediolan

Mediolan – Warszawa

Mediolan, to miasto położone w północnych Włoszech. Pełni on funkcję napędową włoskiej gospodarki i niczym nie przypomina pozostałych miast we Włoszech. W Mediolanie życie upływa bardzo szybko, w myśl zasady – czas to pieniądz.  Marzec jest idealnym miesiącem na odwiedzenie tego miasta, ponieważ unikniemy dusznego klimatu, który nie sprzyja zwiedzaniu.

W Mediolanie warto odwiedzić takie miejsca jak katedra Santa Maria delle Grazie, Accademię Brera czy też Zamek Sforzów. Jeżeli jednak Wasz budżet na to pozwala, warto pobuszować w stolicy mody po licznych butikach.

NOCLEGI:

Proponujemy Wam noclegi w Apartamencie A.C.& G.O., który oferuje zakwaterowanie w pokojach i studiach w Mediolanie, 300 metrów od stacji metra Porta Venezia oraz 2,5 km od placu Piazza del Duomo, gmachu opery Teatro alla Scala i zamku Castello Sforzesco. Za dwuosobowy pokój z podwójnym łóżkiem zapłacicie jedynie 259 zł.

TRANSFERY:

Lotnisko Bergamo-Orio al Serio (BGY) jest położone ok. 50 km od centrum Mediolanu. Do Mediolanu można dojechać koleją z Bergamo. Podróż pociągiem regionalnym z Bergamo do stacji Milano Centrale trwa około 60 minut i kosztuje 9 Euro w dwie strony.

Zakupu biletów możecie dokonać na stronie Terravision

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Gdańsk – Bergamo – Warszawa: (113 zł/os)

– 2 noce w Apartamencie A.C.& G.O: (129,50 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 39 zł/os)

– termin: 14 –  16 marca 2017

Suma: 282 zł / os!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 15, 2017

Wyróżnione oferty