City break w Grecji? Dlaczego nie! Teraz przedłużony weekend w Atenach za jedyne 408 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Do końca roku nie pozostało Wam zbyt wiele urlopu?  Mamy na to sposób! Przygotowaliśmy dla was około weekendowy wypad do Aten, w którym spędzicie aż 4 dni w tym pięknym mieście za jedyne 408 zł , nie tracąc przy tym wiele wolnego!

Ateny to stolica i największe miasto Grecji. Ateńskie Stare Miasto z jednej strony sięga szczytu Akropolu, z drugiej niskich stel na cmentarzu Keramejkos. Miasto ma bardzo dużo charakteru i obfituje starożytnością. Będąc w Atenach warto wybrać się na przechadzkę po takich dzielnicach, jak Plaka, Monatriraki i Anafiotika.

Noclegi:

Obiekt The Dionysos położony jest w Atenach, 5 minut spacerem od Narodowego Muzeum Archeologicznego i 800 metrów od Teatru Narodowego Grecji. Oferuje on zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi.

Transfery:

Najtańszą opcją dostania się do centrum jest autobus, który znajduje się przy hali przylotów. Bilet normalny kosztuje 6 euro, natomiast studencki 3. Autobusy  kursują 24 godziny na dobę.

 

Szczegóły oferty:

– Poznań– Ateny – Poznań (232 PLN/os)

–  3 noce w hostelu (126 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (ok. 50 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 15 – 18 grudnia 2017

 

SUMA:  408 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on gru 01, 2017

Wyróżnione oferty