City break w Chorwacji za 554 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery!

Macie ochotę na krótki urlop w Chorwacji? Pakujcie swoje walizki i w drogę! Teraz za pakiet, w którym zawarte są przeloty, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko zapłacicie jedyne 554 zł! Do tego dorzucamy Wam piękną pogodę, krystalicznie czystą wodę i masę atrakcji, które czekają Was na miejscu.

Wspaniała historia, niesamowite zabytki i niepowtarzalna atmosfera to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na turystów odwiedzających miasto. Split to jedno z największych miast Chorwacji i równocześnie stolica Dalmacji. Główną atrakcją są ruiny Pałacu Dioklecjana, a także przepiękna Starówka. Dla osób szukających odpoczynku polecamy wygrzać się na plażach i wykąpać w krystalicznym morzu.

 Noclegi:

Pensjonat Drvenicka położony jest w Splicie, oddalony o 1 min od plaży. Obiekt usytuowany jest 2,2 km od pałacu Dioklecjana i 400 metrów od galerii Meštrović. Znajduje się 10 km od lotniska w Splicie. Do dyspozycji gości we wszystkich pokojach jest bezpłatne WI-FI.

Transfery:

Spod terminalu do centrum Splitu /okolice portu promowego, 100m od dworca autobusowego linii dalekobieżnych i pałacu Dioklecjana/odjeżdżają autokary prywatnego przewoźnika. Przejazd 30kun.

 

Szczegóły oferty:

– Katowice – Split – Katowice (320 zł/os)
– 3 noce w hostelu: (200 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 34 zł/os)
– termin: 18 –  21 czerwca 2017

 

Suma: 554 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Maj 26, 2017

Wyróżnione oferty