Ateny: 4 dni za 260 zł! W cenie pakietu: przeloty z Poznania, noclegi oraz transfery z/ i na lotnisko!

Macie ochotę odwiedzić kolebkę europejskiej cywilizacji? Jeśli tak, to teraz jest ku temu świetna okazja! Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie 4 dni w Atenach za jedyne  260 zł! Tytułowa cena pakietu przewiduje loty z Poznania, noclegi w przykładowym hostelu oraz transfery z/i na lotnisko!

Ateny to stolica i największe miasto Grecji. Ateńskie Stare Miasto z jednej strony sięga szczytu Akropolu, z drugiej niskich stel na cmentarzu Keramejkos. Miasto ma bardzo dużo charakteru i obfituje starożytnością. Będąc w Atenach warto wybrać się na przechadzkę po takich dzielnicach, jak Plaka, Monatriraki i Anafiotika.

 

Noclegi:

Hostel Athens House położony jest w centrum zabytkowego centrum Aten, zaledwie 150 metrów od stacji metra Omonia i 800 metrów od tętniących życiem dzielnic Monastiraki, Psiri i Plaka.

Hostel ten oferuje niedrogie pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje zostały niedawno odnowione, a pościel, prześcieradła i koce są zapewnione.

Transfery:

Najtańszą opcją dostania się do centrum jest autobus, który znajduje się przy hali przylotów. Bilet normalny kosztuje 6 euro, natomiast studencki 3. Autobusy  kursują 24 godziny na dobę.

 

Szczegóły oferty:

– Poznań– Ateny – Poznań (139 PLN/os)

–  3 noce w hostelu (71 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (ok. 50 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 14-17 grudnia 2018

 

SUMA: 260  zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 3 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lis 09, 2018

Wyróżnione oferty