5 dni w Mediolanie za 263 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery!

Macie ochotę na krótki wypad do Mediolanu? Teraz jest ku temu świetna okazja! Za spędzenie 5 dni w tym włoskim mieście zapłacicie jedyne 263 zł! W cenie tytułowego pakietu: przeloty z Katowic, noclegi na cały pobyt, oraz transfery z/i na lotnisko!

Szybka odpowiedźOdpowiedz wszystkimPrześlij dalejUsuń
Szybka odpowiedźOdpowiedz wszystkimPrześlij dalejUsuń

Mediolan, to miasto położone w północnych Włoszech. Pełni on funkcję napędową włoskiej gospodarki i niczym nie przypomina pozostałych miast we Włoszech. W Mediolanie życie upływa bardzo szybko, w myśl zasady – czas to pieniądz.  Marzec jest idealnym miesiącem na odwiedzenie tego miasta, ponieważ unikniemy dusznego klimatu, który nie sprzyja zwiedzaniu.

W Mediolanie warto odwiedzić takie miejsca jak katedra Santa Maria delle Grazie, Accademię Brera czy też Zamek Sforzów. Jeżeli jednak Wasz budżet na to pozwala, warto pobuszować w stolicy mody po licznych butikach.

Noclegi:

Cascina della Paglia oferuje zakwaterowanie w Mediolanie, 5 km od Galerii Sztuki Współczesnej. Ta nieruchomość oferuje dostęp do rzutek. Apartament obejmuje salon oraz łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków i bidetem. W kuchni znajduje się zmywarka do naczyń i piekarnik.

Transfery:

Najtańszą możliwością dostania się do centrum jest przejazd autobusem. Przystanki autobusowe znajdują się przy hali przylotów. Koszt biletu w dwie strony to 12 euro (Malpensa Shuttle).

 

Szczegóły oferty:

– Katowice – Mediolan – Katowice : (78 zł/os)

– 4 noce hostelu: (129 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 56 zł/os)

– termin: 13-17 listopad 2018

Suma: 263 zł / os!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on sie 31, 2018

Wyróżnione oferty