4 noce w Stambule za 700 zł/os! W cenie przeloty z Warszawy, noclegi i auto na cały pobyt.

Mamy dla Was propozycję spędzenia długiego weekendu w Stambule ze znajomymi.  W cenie pakietu przeloty na trasie Warszawa – Stambuł – Warszawa liniami UIA, noclegi w apartamencie dla 4 osób oraz auto!

Stambuł to największa turecka metropolia oferująca turystom pałace, muzea, meczety, kościoły, synagogi i klasztory. Będąc w tym mieście obowiązkowym przystaniem na trasie powinien być Hipodrom, czyli dawna widownia sportowych rozgrywek, Błękitny Meczet, a także prawdziwa wizytówka Stambułu – Hagia Sofia.

Po zakończeniu zwiedzania warto sprawdzić swoje zdolności negocjacyjne na największym tutejszym bazarze – Grand Bazarze. Wieczór proponujemy przeznaczyć na totalny relaks i rozsmakowanie się w lokalnej kuchni.

LOTY

Za lot na trasie Warszawa – Stambuł – Warszawa z przesiadką w Kijowie w dniach 16-20 marca zapłacicie 426 zł. Loty liniami UIA. W cenie biletu bezpłatny bagaż do 23 kg.

NOCLEG:

Central, Easy Access in Sultanahmet zlokalizowany jest w samym centrum Stambułu. Apartament oferuje wygodne pokoje, nowoczesne wnętrza i dogodną lokalizację do największych atrakcji Stambułu. Nocleg możecie zarezerwować na portalu Wimdu.

AUTO:

Najlepszym sposobem na odwiedzenie wszystkich zakamarków miasta jest wypożyczenie samochodu. Do ceny ostatecznej konieczne będzie dodanie kosztów paliwa.

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Stambuł – Warszawa: (426 zł/os)

– 4 noce w Central, Easy Access in Sultanahmet: (176 zł/os)

– wypożyczenie auta: (98 zł/os)

– termin: 16-20 marca 2017

Suma: 700 zł / os!

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 07, 2017

Wyróżnione oferty