17 dni w Kambodży za 2179 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko.

Piękna, mało turystyczna Kambodża w znakomitej cenie. Jeśli marzyliście o wyjeździe do Azji – teraz jest ku temu naprawdę dobra okazja! Dzięki liniom lotniczym Emirates macie okazję wyruszyć w podróż życia z Warszawy za 1841 zł! Dołożyliśmy do tego propozycję noclegów i transferów i powstał całkiem fajny pakiet. Życzymy zatem udanej wycieczki!

Kambodża to państwo w południowo – wschodniej Azji na półwyspie Indochińskim. Jedną z najpopularniejszych atrakcji jest Angkor – pradawna stolica Imperium Khmerów. Stolica kraju – Phnom Penh jest niedużym, ale stosunkowo głośnym i kolorowym miastem. Miłośnicy plażowania również znajdą coś dla siebie, ponieważ kraj oferuje tropikalne wysepki, na które można dostać się tanimi łodziami.

Noclegi:

Proponujemy Wam noclegi w Rega Guesthouse, który znajduje się w tropikalnej dżungli. Hostel posiada Restaurację i oferuje bezpłatny Internet.

Transfery:

Z lotniska do centrum nie kursują żadne autobusy ani pociągi. Najtańszą opcją na dostanie się do centrum jest wynajęcie tuk tuka. Koszt w jedną stronę to około 5$.

 

Szczegóły oferty:

–  Warszawa – Kambodża – Warszawa (1841 zł/os)
–  17 nocy w hostelu: (318 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 20 zł/os)
– termin: 14 września – 2 październik 2017

Suma: 2 179 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 16, 2017

Wyróżnione oferty