11 dni w Tajlandii za 1919 zł! W cenie pakietu: przeloty, nocleg ze śniadaniami oraz transfer z/i na lotnisko.

Marzycie od dawna o malowniczej i gorącej Tajlandii? Możecie śmiało spełniać to marzenie! Teraz za 11 dni w raju zapłacicie jedynie 1 919 zł.

Tajlandia to państwo w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Laosem i Kambodżą na wschodzie, z Malezją na południu oraz z Mjanmą (Birmą) na zachodzie i północnym zachodzie. Azjatycka kraina uśmiechu w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Malownicze plaże, przybrzeżne wysepki, różnorodna fauna i flora, tysiące buddyjskich świątyń i aromatyczne potrawy przyciągają co roku tysiące turystów z całego świata.

Noclegi:

Obiekt Khaosan Rainbow Hostel położony jest w obrębie Starego Miasta w Bangkoku, w odległości 200 metrów od ulicy Khao San. Na miejscu znajduje się restauracja oraz bar. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Świątynia Lak Mueang znajduje się 800 metrów od hostelu, natomiast świątynia świątynia Wat Phra Kaew oddalona jest o 900 metrów. Najbliższe lotnisko, port lotniczy Bangkok-Don Muang, oddalone jest od hostelu o 21 km.

Transfery:

Port lotniczy Bangkok-Suvarnabhumi – międzynarodowe lotnisko położone 25 km na wschód od Bangkoku. Jest największym portem lotniczym Tajlandii i jednym z największych na świecie. Do centrum możecie dostać się metrem za niecałe 4 zł w jedną stronę.

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Bangkok –Warszawa: (1 680 zł/os)

– 10 nocy w hostelu : (231 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 8 zł/os)

– termin: 28 maj – 8 czerwca 2017

Suma: 1 919zł / os!

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Kwi 24, 2017

Wyróżnione oferty