11 dni w Gruzji za 561 zł! W cenie loty, noclegi i transfery!

Bardzo dobra oferta na urlop Gruzji! Znaleźliśmy dla Was bilety z Warszawy do Kutaisi, za jedyne 328 zł w dwie strony. To świetna okazja, aby wybrać się na wędrówkę po górach Kaukazu, napić pysznego gruzińskiego wina i rozsmakować w lokalnej kuchni.

Gruzja to państwo położone na pograniczu Europy i Azji na Kaukazie Południowym. Państwo to ma w szczególności tereny górzyste. Jest współcześnie niewielkim państwem. Zajmuje powierzchnię zaledwie 69,7 tys. km2, czyli niespełna ćwierć obszaru Polski.

Mimo niewielkiej powierzchni Gruzja posiada nieprzeciętnie różnorodne środowisko przyrodnicze. Na obszarze porównywalnym z 1/4 terytorium Polski można spotkać wilgotne lasy podzwrotnikowe pełne lian, palm i eukaliptusów, ale także występują suche stepy piołunowe oraz lodowce. Zróżnicowane warunki naturalne stwarzają siedliska do bytowania bogactwa gatunków flory i fauny.

Będąc tu po raz pierwszy, warto odwiedzić takie miasta jak: Kutaisi, Wardzię, Tbilisi, Kaukaz, klasztor Cminda Sameba i Mcchettę.

Loty:

Dzięki liniom lotniczym Wizz Air macie okazję wybrać się do Gruzji w terminie 24 marca – 4 kwietnia za jedyne 328 zł. W cenie biletu bagaż podręczny o wymiarach: 42x32x25 cm.

NOCLEGI

Hostel Mandaria oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi i wyłożoną parkietem podłogą. Na miejscu do dyspozycji Gości jest ogród i wypożyczalnia rowerów, wspólny salon oraz bezpłatny parking.

TRANSFERY

Spod lotniska bez problemu można złapać marszrutkę do Kutaisi.  Kosztują za jedną osobę z lotniska do centrum to 7 lari (około 11 zł).

 

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Kutaisi –Warszawa: (328 zł/os)

– 11 nocy w Hostelu Mandaria: (211 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 22 zł/os)

– termin: 24 marca  –  4 kwietnia 2017

Suma: 561 zł / os!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 17, 2017

Wyróżnione oferty