Zabierz znajomych i wybierzcie się do słonecznej Hiszpanii! Teraz 10 dni w Alicante za jedyne 480 zł! W cenie pakietu: loty, noclegi i auto na cały pobyt!

Chcecie zobaczyć słońce i poczuć jego magiczne ciepło jesienią? Teraz jest ku temu świetna okazja, ponieważ przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie 10 słonecznych dni w Hiszpanii za jedne 480 zł!

Alicante to miasto w Hiszpanii, położone  na południu Wspólnoty Walenckiej. Alicante to miasto o wielu twarzach. Znajdziemy tu ślady Starożytnych Rzymian oraz wpływy arabskie, które przenikają się z elementami kultury chrześcijańskiej.

Alicante odkrywa swoje piękno za dnia, ale tak naprawdę ożywa nocą.

Będąc w tym mieście warto zobaczyć Zamek Św. Barbary, pojechać do Villajoyosa, spędzić wieczór w dzielnicy El Barrio i El Tardedo, a także wybrać się na wycieczkę do Elche- miasta z największym gajem palmowym.

Noclegi:

Ten obiekt jest położony 3 minuty spacerem od plaży. Obiekt Two-Bedroom Apartment in Alicante usytuowany jest w dzielnicy Albufereta w Alicante, 2,8 km od Muzeum Archeologicznego Prowincji Alicante i 3,4 km od Muzeum.

Transfery:

Świetnym sposobem na zjechanie południa Hiszpanii jest wypożyczenie samochodu.

Szczegóły oferty:

 

– Gdańsk– Alicante – Gdańsk (170 PLN/os)

–  10 nocy w apartamencie (278 PLN/os)

– samochód na cały pobyt(ok. 32 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 11-21 listopad 2018

 

SUMA: 480  zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Sie 17, 2018

Wyróżnione oferty