Wietnam na dwa tygodnie za 1825 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Kraj pełen kontrastów, energii, kolorów i pysznego jedzenia jest teraz na wyciągnięcie ręki. Przygotowaliśmy dla Was propozycję spędzenia dwóch tygodni w Wietnamie za jedyne ! W cenie pakietu przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery!

Wietnam to państwo położone w Azji południowo-wschodniej.  Z jednej strony mamy rolnicze i bogato zalesione doliny rzek, a z drugiej góry i wyżyny, które zajmują aż 70 % powierzchni. Najwyższe są Góry Annamskie o wysokości sięgającej powyżej 2500 m n.p.m.

Położone na południu, w delcie Mekongu, Ho Chi Minh City, niegdysiejszy Sajgon, to dawna stolica Wietnamu. Obecna – Hanoi, leży na północy, w delcie Czerwonej Rzeki, nieopodal pokrytych tarasami pól ryżowych gór. Między tymi dwiema stolicami ciągnie się wąskie, lecz bardzo długie pasmo gór, których stoki opadają ku pięknym plażom.

Noclegi:

Hostel Ha Giang 1 położony jest w miejscowości Ha Giang i oferuje kort tenisowy, taras oraz bar. Obiekt zapewnia bezpłatny transfer i restaurację. Z okien roztacza się widok na góry.

 

Taxi:

Podróż taksówką do miasta to około 30 minut. Przejazd do centrum kosztuje od 120 000 (około 21 zł) do 150 000 VND (około 27 zł) . Przed wejściem do taksówki upewnijcie się, czy taksówkarz włączył licznik.

 

Szczegóły oferty:

– przelot Warszawa – Ho Chi Minh – Warszawa (1695 zł/os)

– 16 nocy w hostelu (123 zł/os)

– transfer z/na lotnisko z bagażem (7 zł/os)

– termin: 25 maj –  10 czerwca 2018,

SUMA: 1825 zł/ osobę!

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on mar 09, 2018

Wyróżnione oferty