Wietnam: 2 tygodnie za 1674 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery!

Marzy Wam się egzotyczna podróż na drugi koniec świata? Lećcie do Wietnamu! Znaleźliśmy dla Was tanie loty z Warszawy na pokładzie Air China w bardzo dobrej cenie. Dzięki temu stworzyliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie w Wietnamie aż 2 tygodnie za  1674 zł, a po drodze będziecie mieli okazję odwiedzić równie orientalny Pekin!

Wietnam to państwo położone w Azji południowo-wschodniej.  Z jednej strony mamy rolnicze i bogato zalesione doliny rzek, a z drugiej góry i wyżyny, które zajmują aż 70 % powierzchni. Najwyższe są Góry Annamskie o wysokości sięgającej powyżej 2500 m n.p.m.

Położone na południu, w delcie Mekongu, Ho Chi Minh City, niegdysiejszy Sajgon, to dawna stolica Wietnamu. Obecna – Hanoi, leży na północy, w delcie Czerwonej Rzeki, nieopodal pokrytych tarasami pól ryżowych gór. Między tymi dwiema stolicami ciągnie się wąskie, lecz bardzo długie pasmo gór, których stoki opadają ku pięknym plażom.

 

 

 

Noclegi:

Przedstawiamy przykładowy nocleg, który możecie zarezerwować na stronie Boooking.com.

Transfery:

Najlepszą opcją transferu z lotniska jest taksówka.

Podróż taksówką do miasta to około 30 minut. Przejazd do centrum kosztuje od 120 000 (około 21 zł) do 150 000 VND (około 27 zł) . Przed wejściem do taksówki upewnijcie się, czy taksówkarz włączył licznik.

 

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Wietnam – Warszawa (1598 zł/os)

– 11 nocy w hostelu (55 zł/os)

– transfer z/na lotnisko z bagażem (21 zł/os)

– termin: 2-15 września 2019

SUMA: 1674 zł/ osobę!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on maj 03, 2019

Wyróżnione oferty