Wakacje w Lizbonie? Dlaczego nie! Pakujcie się, bo mamy dla Was świetną okazję! Tydzień w Lizbonie za 442 zł! W cenie pakietu: przeloty z Gdańska, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Stolica Portugalii to świetny pomysł na spędzenie wkacji. Miasto kryje w sobie wiele atrakcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy dla Was pakiet, w którym spędzicie 7 dni w Lizbonie za 442 zł!

Portugalia jest miastem, do którego warto wybrać się o każdej porze roku. Lizbona posiada swój charakterystyczny, klimat. Urzeka żółtymi tramwajami, krętymi uliczkami i przepysznym jedzeniem.

Barrio Alto to wielokulturowa dzielnica, w której toczy się nocne życie Lizbony. Kiedyś mieszkali w niej głównie arystokraci i handlarze towarów importowanych z portugalskich kolonii.

Więcej informacji znajdziecie w naszym MINI PRZEWODNIKU.

Noclegi:

Hostel Capital położony jest w Lizbonie, w odległości 2 km od alei Avenida da Liberdade. Obiekt znajduje się około 2,2 km od Teatru Narodowego Dona Maria II i 2,3 km od placu Rossio. Obiekt znajduje się w dzielnicy Penha de Franca, 2,7 km od dzielnicy Chiado.

Transfery:         

Od lipca 2012 funkcjonuje stacja metra na lizbońskim lotnisku, której nazwa to „Aeroporto”. Koszt przejazdu w jedną stronę do centrum to około 1,5 euro.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Gdańsk– Lizbona – Gdańsk (248 PLN/os)

– 7 nocy w hotelu  (181 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 13 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 5 – 12 czerwca 2018

 

SUMA: 442 zł/osoba

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 01, 2018

Wyróżnione oferty